Hizmetlerimiz

Kanıtlanmış deneyim

Danışmanlık ve tercümanlık uzmanı

Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan değişik dallarda uzmanlaşmış geniş bir kadro ile onlarca mühendis, hukukçu ve ekonomistlerle çalışmaktadır. Bütün bu çalışmaları iyi bir organizasyon, profesyonel bir mantık, mükemmeliyetçi bir ruh ve amatör bir heyecanla

Profesyonel Tercüme
Hizmeti Sunuyoruz

Bodrum Tercüman Bodrumda veya Türkiye nin birçok bölgelerinde bulunan farklı branşlarda uzmanlaşmış geniş bir ekip ile yüzlerce mühendis, hukukçu ve ekonomistler ile işbirliğindedir. Bütün bu çalışmaları planlı bir organizasyon, profesyonel bir mantık, mükemmeliyetçi bir ruh ve amatör bir heyecanla gerçekleşmeye çalışmaktayız.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri yaklaşık 15 yıldan beri Bodrum’da veya Türkiye’nin birçok bölgelerinde bulunan değişik yerlerinde mütercim ve yeminli tercümanlık hizmeti veren bir ekipten kurulmuştur. Kurucusu olan Fatih Kuru, İngilizce ve Almanca yeminli tercümanıdır. Aynı zamanda da orta derecede Flamanca ve Fransızca bilmektedir. Birlikte çalıştığımız sayıları yaklaşık 100’ü bulan mütercim-tercümanlarımızla free-lance usulüne göre, son telekomünikasyon ve bilişim teknolojisi aracılığıyla işbirliği halindeyiz.

Biraz bilgi

Hizmetlerimiz Memnuniyet Garantili

Bizi tercih ettiğinizde konu ne olursa olsun danışmanlık, sözlü tercüme, belge tercümesi, apostil tercümesi veya herhangi başka bir hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ederiz biz işimizi severek ve önem vererek yapıyoruz.

Çeviri Siparişi

    Select FileUpload File
    Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
    Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
    + +