Bodrumda ABD Pasaportu Tercümesi

Bodrumda Amerika Birleşik Devletleri Pasaportu Tercümesi Çevirisi

Amerika Birleşik Devletleri Pasaportu çevirisi Bodrum Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri’nden istemek için Bodrum, Güllük, Güvercinlik, Boğaziçi, Tuzla, Mumcular, Meşelik, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Torba, Göltürkbükü, Gündoğan, Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Gümüşlük, Akyarlar, Ortaken-Yahşi, Bitez, Konacık, Gümbet ve Bodrum Merkezi’nin hangi mahallesi veya muhitte olursanız olun Bodrum Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri için İl, İlçe veya Köy farketmez. Fiyat teklifi istemek için tercüme ettireceğiniz Amerika Birleşik Devletleri Pasaportu e-posta ile ulaştırmadan önce mümkünatı var ise oldukça renkli olarak scan edip,uygun sürede taleplerinizi karşılamaktan mutluluk duyarız. Amerika Birleşik Devletleri Pasaportu veya Seyahat Belgenizi istediğiniz dilde çevirisi için sizlere en güvenli şartlarda teslim etmeyi taahhüt etmekteyiz.

Amerika Birleşik Devletleri Pasaportu veya diğer deyişle seyahat belgesi çevirisi, tüm ülkelerde bulunan tüm resmi dillerde, pasaport veya seyahat belgenizin tercümeleri konusunda, yeminli çevirmenlerimiz sayesinde hizmet verdiğimiz tercüme çeviri imkanımızdır. Amerika Birleşik Devletleri Pasaportu veya seyahat belgesi, Büyükelçiliklerde veya diğer ülke temsilciliklerde, pasaportlarınızın veya seyahat belgenizin gideceğiniz memleketinin diline çevirileri ya da Türkçe’ye tercümesini yapıldıktan sonra onaylanmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri Pasaportunun çevirisi, noter onayı, kaymakamlık veya valilik tasdik şehri işlemleri Bodrum Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri vasıtasıyla yapılmaktadır. Gerçekleştirilen tercümeler evvela yeminli tercüman sayesindegerçekleştirilip ve imzası tatbik edilerek noter onayı veya tasdiği için hazırlanmaktadır. Noter tasdiği ve uluslar arası tasdik şehri yani apostil ardından çeviri ilgililere gönderilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri Pasaportu’nun Ayrıntılı Bilgileri

ABD seyahat belgesi veya pasaportu, Amerikalılar için tanzim edilmiş bir çeşit seyahat dokümanıdır. Sadece Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı yoluyla çıkartılmaktadır. Birleşik Devletleri seyahat dokümanı yahut pasaport kitapçıkları, bütün dünya ülkelerdeki herhangi bir ülke Amerikalıların gezi yapması için geçerlidir. Bunun haricinde limitli kullanım olan seyahat belgesi veya pasaport kartları aynı şartlarda aynı kuruluş yoluyla tanzim edilmektedir.

Beş seyahat dokümanı veya pasaport kitapçık imkanı bulunmaktadır; biyometriksiz pasaportlar son kullanma sürelerine denk geçerli olduğu halde, ABD Dışişleri Bakanlığı Ağustos 2007 yılından itibarenstandart yönünden yalnızca e-pasaportları sunmaya başlamıştır. 2007 mali yılında 18.382.798 tane pasaport Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı’ndatanzim edilmiştir.

Yorum Bırakın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +