Bodrum Fransızca Yeminli Çeviri

Bodrumda yeminli tercümanlık olanağı ayrıca sözlü olarak da hizmet vermekteyiz. Noterliklerde veya diğer resmi kurumlarda yabancı uyruklu şahıslarla yapacağınız işlemlerde, mahkemelerde ve yeminli tercümenin gerektiği diğer yerlerde gerekli yemin sertifikasını ibraz edecek olan tercümanlarımız size bu olanağı sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Yeminli tercümeye yoğun şekilde gerek duyan Bodrumda bir Hukuk Bürosu iseniz, lütfen Hukuk Büroları için olan özel şartlarımız için bizimle irtibat kurunuz. Bodrum Yeminli Tercüme ve Çeviri Merkezi hukuk ve resmi tercümelerinde tecrübeli ekibiyle ile size bu imkanı sağlamakta hazırdır. Yeminli tercümeye yoğun şekilde gerek duyan Bodrumda bir Gümrük Müşavirliği Kuruluşu iseniz, lütfen şirketiniz için size özel hazırlayacağımız çalışma koşulları için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Birçok noter ve resmi kurumdan yemin belgeli profesyonel mütercim tercümanlar tarafından çevirilip, imza edilen, hukuki sorumluluk gerektiren çeviri hizmetimizdir. Bunun resmi manası, uyguladığımız tercümelerin resmi makamlarca muteber sayılması olsa da, bize bundan daha ötesini ifade eder. Bodrumda resmi tercüman veya yeminli tercüman olmak, müşterinin sırlarını saklama mecburiyetini da anlatır bize.

4 Comments

 • Fatih Uzunoğlu
  Posted Ocak 17, 2024 11:33 pm 0Likes

  Fatih bey işinin ehli. Kendisini gözü kapalı tavsiye ederim. Almanca tercüme ve noter tasdiki konusunda hizmet aldım çok memnun kaldım.

  • bodrtra
   Posted Ocak 17, 2024 11:47 pm 0Likes

   Almanca tercüme ve noter onayı hizmetimizden memnun kaldığınız için memnun kaldım.

 • Banuhan Keten
  Posted Ocak 17, 2024 11:35 pm 0Likes

  Selamlar Fatih Bey, Fransızca yeminli tercüme için teşekkürler. Zamanında ve hızlı oldu
  Emeğinize sağlık. Çok memnun kaldım.

 • Fatih Kuru
  Posted Ocak 17, 2024 11:38 pm 0Likes

  Slmlar Banuhan Hn. Fransızca noter onaylı tercümeden memnun kaldığına sevindim.

Yorum Bırakın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +