Bodrum Akademik Çeviri

Büyük sayıda yurtdışındaki kolejler ve yüksek eğitim kurumlar, bilirkişi ve meslek erbabı kişilerden oluşan bir tercüme bürosu vasıtasıyla düzenlenmiş tasdikli akademik dokümanlar talep etmektedir. Kimi eğitim kurumlar, aynı zamanda asıl doküman ve tercüme edilmiş dokümanın okuma ve kolay biçimde karşılaştırma olanağı yönünden aynı formatta olmasını da istenebilir.

Yurtdışındaki kolejler ve üniversiteler, asıl belgelerle ilgili de bazı hususi isteklerde bulunabilir. Sürdürmekte olduğunuz eğitim kurumundan asıl bir damga veya mühüre gerek duyabilinir. Kimi dokümanlarında asıl antetli olması gerekebilir.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak akademik tercüme hususunda yaygın bir tecrübeye sahibiz ve hemen hemen çoğu ülkelerindeki eğitim kurumlarının bireysel akademik doküman isteklerine tamamiyle sahibiz. Her türlü tez, araştırma, deneme, makale, yazışma, kitap, ödev tercümesi, vb gibi mutlak bir doğruluk ve mana kaybı olmaksızın tercüme edilmesi gerekli olan belgeler, fakültelerin tez veya ödevi hususunda (matematik, edebiyat, kimya, biyoloji, fizik, iktisat, işletme, maliye vs.) bilirkişiye sahip olmuş fakültelerinden mezun ve dil bilgisine sahip çevirmenler vasıtasıyla yerine getirilmektedir.

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrumda yazınız bize ulaştığında, akademik branşındaki çevirileriniz, bilirkişilerimiz vasıtasıyla tetkik edildikten sonar özel “tez ve akademik tercümeler” grubunda ayırarak farklı bir süreç uygulanarak noksanız ve doğru bir şekilde çeviri hizmeti sunduğumuz bütün dillerde istemeniz halinde kurumumuz imza ve kaşesi ile Bodrumda noter yeminli tercüman vasıtasıyla tarafınıza iletilmektedir. Kurumumuzda öğrencilere, yüksek eğitim kurumlarında eğitim gören hususi ek indirim yapılmaktadır.

Bodrumda Akademik Tercüme çeviri hizmeti verdiğimiz diller :

Bodrumda İngilizce Tercüme- Bodrumda Almanca Çeviri- Bodrumda Fransızca Tercüme – Bodrumda Rusça Çeviri – Bodrumda Arapça Tercüme – Bodrumda Japonca Çeviri – Bodrumda İtalyanca Tercüme – Bodrumda İspanyolca Çeviri – Bodrumda Çince Tercüme – Bodrumda Yunanca Çeviri – Bodrumda Ukraynaca Tercüme – Bodrumda Bulgarca Çeviri – Bodrumda Norveççe Tercüme – Bodrumda Hollandaca Çeviri – Bodrumda Flemenkçe Tercüme – Bodrumda Çekçe Çeviri – Bodrumda İsveççe Tercüme – Bodrumda Romence Çeviri – Bodrumda Hırvatça Tercüme – Bodrumda Makedonca Çeviri – Bodrumda Moldovca Tercüme – Bodrumda Taice Çeviri – Bodrumda Lehçe Tercüme – Bodrumda Azerice Çeviri – Bodrumda Portekizce Tercüme – Bodrumda Urduca Çeviri – Bodrumda Korece Tercüme – Bodrumda Kırgızca Çeviri – Bodrumda Kazakca Tercüme – Bodrumda Tatarca Çeviri – Bodrumda Estonca Tercüme – Bodrumda Danca Çeviri – Bodrumda Sırpça Tercüme – Bodrumda Arnavutça Çeviri – Bodrumda Boşnakça Tercüme – Bodrumda Litvanyaca Çeviri – Bodrumda Macarca Tercüme – Bodrumda Fince Çeviri – Bodrumda Slovence Tercüme – Bodrumda Özbekçe Çeviri – Bodrumda Gürcüce Tercüme – Bodrumda Ermenice Çeviri – Bodrumda Endonezce Tercüme – Bodrumda İbranice Çeviri – Bodrumda Hintçe Tercüme – Bodrumda Latince Çeviri – Bodrumda Türkmence Tercüme

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri’nin desteğiyle Akademik çeviri tercüme ve redaksyon konusunda her türlü malumata ulaşabilir, yardım alabilirsiniz.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri İletişim Bilgileri :
Telefon : 0538 882 53 07 – 0543 693 33 80 – 0506 609 95 85
Ayrıntılı bilgi için www.bodrumtranslation.com internet sitemizi ziyaret edebilir yada talebinizi en kısa zamanda cevaplamak için [email protected] adresine mesajınızı bırakabilirsiz.

0 Comments

  • bodrtra
    Posted 16 Şubat 2019 22:16 0Likes

    Bodrumda Akademik tercümeniz bence iyi oldu ……

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +