Bodrum Yabancılar için Oturum

OTURMA YA DA E-İKAMET MÜSAADESİ HAKKINDA GEREKLİ DOKÜMANLAR

Güvercinlik, Yalıçiftlik, Mumcular, Kızılağaç, Torba, Gündoğan, Gölköy, Türkbükü, Yalıkavak, Gümüşlük, Kadıkalesi, Turgutreis, Akyarlar, Ortakent-Yahşi, Bitez, Konacık, Kıyıkışlacık, Boğaziçi, Gümbet, Güllük, Milas veya Bodrumda yaşamını sürdüren Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmayan  ecnebi yurttaşlarının arz ettiği yaşama veya oturma izin belgesi ve oturma nedenine göre istenilen gerekli belgeler veya evraklar değişmektedir. Bodrum’da bulunan Bodrum Göç İdaresi Müdürlüğü siz bu hizmet kullanan kıymetli müşterinizden e-ikamet müsaadesi talebiniz ile ilgili sürekli ayrıca malümat ile belgeleri veya evraklar istenebilir.

Güvercinlik, Yalıçiftlik, Mumcular, Kızılağaç, Torba, Gündoğan, Gölköy, Türkbükü, Yalıkavak, Gümüşlük, Kadıkalesi, Turgutreis, Akyarlar, Ortakent-Yahşi, Bitez, Konacık, Kıyıkışlacık, Boğaziçi, Gümbet, Güllük, Milas veya Bodrumda yaşamını sürdüren Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmayan  ecnebi yurttaşlarının talep edilen oturma süresinden 60 gün ayrıca daha uzun süreli pasaport, kimlik kartı ya da seyahat dokümanına denk gelen belgeye sahip olmanız lazım. Belirlenen randevu günü ve vaktinde başvuru için yalnızca yasal temsilcinin veya hukuk danışmanının Bodrum Göç İdaresi Müdürlüğü’nde  hazır olması durumunda, bu kişinin hukuki danışmanı veya yasal temsilcisi  olduğunu kanıtlayan Türkiye Cumhuriyeti’ndeki her hangi bir Noterlikten verilme noter onaylı bir vekaletname sunulması mecburidir.

Güvercinlik, Yalıçiftlik, Mumcular, Kızılağaç, Torba, Gündoğan, Gölköy, Türkbükü, Yalıkavak, Gümüşlük, Kadıkalesi, Turgutreis, Akyarlar, Ortakent-Yahşi, Bitez, Konacık, Kıyıkışlacık, Boğaziçi, Gümbet, Güllük, Milas veya Bodrumda yaşamını sürdüren Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmayan  ecnebi yurttaşlarının oturma izin belgesi harcı ile ikamet izni belgesi harcını Gelir İdaresi Başkanlığı’nın vergi dairesi veznelerinde, ilgili mal müdürlüklerine yahut ülkemizin Maliye Bakanlığı’nın anlaşmalı devlet bankalara ödeme yapabilme imkanınız vardır. Oturma izni harcı ile ikamet müsaadesi belgesi harcı ayrı ayrı ödeyin ve iki tane ödeme belgesi isteyiniz.

Güvercinlikte E-İkamet İzni, Yalıçiftlikte E-İkamet Başvurusu, Mumcularda E-İkamet Başvurusu, Kızılağaçta E-İkamet Başvurusu, Kadıkalesinde E-İkamet Başvurusu, Turgutreiste E-İkamet Başvurusu, Akyarlarda E-İkamet Başvurusu

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +