Ticari Alanında Çeviri

Bodrumda Ticari Alanında Çeviri Tercüme Hizmetleri

Ticari tercümeleriniz, değerlendirileceği yerlerin ehemmiyeti ve size kazandıracağı saygınlık nedeniyle, iş dünyasının jargonunu bilen, hevesli ve meraklı iş yaşamında ün sahibi, tecrübeli çevirmenlerimiz sayesinde hassasiyetle hazırlanmaktadır. Her branşta tercüme yardımı ve dayanağı yerine getiren Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri, ticari ve mali yazışmalarınızdan e-posta trafiğinizin tercümesine, proforma faturalardan vize müracaatlarınızın tercümelerine kadar ticari yaşamınızdaki tüm tercüme gereksinimlerinize yanıt verebilmektedir. Bodrumda ticari ve mali tercüme, diğer tercüme branşlarından farklı olarak fiyatlandırılır. Ticari tercümeler, Bodrumdaki teknik, akademik ve medikal çevirilerde rastlaşılan özel kelimelerden meydana gelmemesi sebebiyle kesintisiz ve hızlı bir şekilde ilerleyen tercüme süreci neticesinde en uygun ücretle hizmet edinebileceğiniz tercüme çeşididir.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri’de ticari tercümelerinizin fiyatlandırılması iki değişik şekilde uygulanılmaktadır. İş yoğunluğunuza göre fiyatlandırılan projeleriniz için alt limit fiyatı standart olup, sayfa sayısı birden çok ise yapılan sayım neticisinde çıkan rakam ile birim ücret çarpılarak toplam çeviri bütçeniz hesap edilmektedir. Bodrum Çeviri ve Tercüme Bürosunda uygulanan tüm yazılı tercümelerde olduğu gibi ticari ve mali tercümelerinizi de büyük bir özen ve titizlikle kontrollerini yapan Bodrum Tercüme ve Çeviri Bürosu, bu hususiyetiyle başka çeviri hizmeti veren firmaları ile arasındaki aralığı biraz daha açmaktadır. Bodrumdaki çevirmenlerimiz tarafından tercümesi bitirilen geniş kapsamlı çalışmalarınız mutlaka 2’nci bir tercüman eliyle tekrar denetlemek ve gözden geçirerek tercümenin doğruluğu ve noksanlığı garanti altına alınmaktadır.

Ticari ve mali tercümelerinizi internet ortamda da sağlayabileceğimiz Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri, istediğiniz doğrultusunda tercümelerinizi printe edilmiş olarak (fotokopi, DVD, HD vb gibi) kargo veya kurye ile sürekli olarak ikamet ettiğiniz yere teslim etmektedir.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri’den yaklaşık ellibeş farklı lisanda ticari ve mali tercüme olanakları elde edebilirsiniz. Her lisanda, her mevzuda ticari dokümanlarınızın çeviri ve tercümeleri mevzusunda sağladığımız çeviri olanağımızdır. Bodrumda ticari ve mali mukavele, distribütörlük mukaveleleri, tip mukavelesi, ortak girişim ve anlaşmaları, acentelik ve temsilcilik anlaşmaları, bağlayıcı hukuki tercümelerinizi riske atmayın. Yanlış bir çeviri siz ve muhatabınızı yasalar önünde zor durumda bırakabilir.

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +