Bodrumda Yeminli Tercüme

Bodrumda Yeminli Tercüme Çeviri Hizmetleri
Bodrumda Noter Onaylı Çeviri Tercüme Hizmeti
Bodrumda Noter Tasdikli Tercüme Çeviri Hizmeti

 Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri olarak tüm lisanlarda yeminli ve noter tasdikli tercüme olanağı sunmakta olup, noter işlemlerinizi biz tamamlıyoruz ve tercüme ettirdiğiniz evraklarınızı size kargo ile teslim etmekteyiz. Noter tasdik fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi arzu ederseniz, sorularınız için sizi bilgilendirmek için mutluluk duyarız. Bodrumdaki yeminli tercümelerinizin apostil tasdikini yaptırmaktayız ve gerekirse valilikte onaylatabiliriz. Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri bünyesindeki yeminli tercümanlarımız en yüksek seviyede ehemmiyet ve doğruluk ile tercümelerinizi tamamlayacaktır. Bodrumda yeminli tercümelerde zaman faktörü çok mühimdir. Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri olarak yeminli tercümelerinizi vaktinde dilediğiniz yere her türlü posta aracıyla teslim edebiliriz ve daha sonrasında talep etmeniz durumunda tercümelerinizin nüsha tasdiklerini de yaparak tarafınıza ulaştırmaktan mutluluk duyarız.

Bodrumda yeminli tercümanlık olanağı ayrıca sözlü olarak da hizmet vermekteyiz. Noterliklerde yabancı uyruklu şahıslarla yapacağınız işlemlerde, mahkemelerde ve yeminli tercümenin gerektiği diğer yerlerde gerekli yemin sertifikasını ibraz edecek olan tercümanlarımız size bu olanağı sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Yeminli tercümeye yoğun şekilde gerek duyan Bodrumda bir Hukuk Bürosu iseniz, lütfen Hukuk Büroları için olan özel şartlarımız için bizimle irtibat kurunuz. Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri hukuk ve resmi tercümelerinde tecrübeli ekibiyle ile size bu imkanı sağlamakta hazırdır. Yeminli tercümeye yoğun şekilde gerek duyan Bodrumda bir Gümrük Müşavirliği Kuruluşu iseniz, lütfen şirketiniz için size özel hazırlayacağımız çalışma koşulları için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir çok noter ve kurumdan yemin belgeli profesyonel mütercim tercümanlar tarafından çevirilip, imza edilen, hukuki sorumluluk gerektiren çeviri hizmetimizdir. Bunun resmi manası, uyguladığımız tercümelerin resmi makamlarca muteber sayılması olsa da, bize bundan daha ötesini ifade eder. Bodrumda resmi tercüman veya yeminli tercüman olmak, müşterinin sırlarını saklama mecburiyetini da anlatır bize. Fazlası, bizim resmi veya yeminli oluşumuz müşterilerimizle aramızda otomatikman imzalanmış fatz ettiğimiz bir “gizlilik mukavelesi”ni imler. Bir çok müşterimiz aynı branşta bir birlerine rakip kuruluşlardır. Bu nedenle tercümanlarımızla veya freelancer çevirmenlerimizle özel gizlilik mukavelelerimiz mevcuttur. Müşterilerimizle de istenildiği takdirde gizlilik mukaveleleri imzalanmaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç halinde çevirilerinizin Noter tasdikleri hizmet ücreti alınmaksızın, sadece bu kuruluşlara ödenen giderler alınarak, büromuz tarafından yapılmaktadır. Tercümenin getirdiği mesuliyeti taşıyabilecek güvenilir çeviri bürolarının noterlerle ikili anlaşmaların neticesinde noterlerin çeviri bürosunun tercümanlarına imzalattığı yemin zaptı söz konusu kuruluşun yeminli tercüme hizmeti verebilmesini sağlar.

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +