Bodrumda Yazılı Tercüme

Bodrumda Yazılı Tercüme Çeviri Hizmetleri

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte ve Bodrumda çok sayıda firmalar, emlak danışmanlık yapan firmalar, değerli onlarca kuruluş ve büyük hedefleri olan birçok profesyonel oluşum kurumsallığa ve sürdürebilirliğe önem verdiği için tercüme çeviri işinde çözüm ortağı olarak Bodrum Tercüme ve Çeviri Bürosu’nu tercih etmekte ve tüm çalışmalarını bitmeyen itimat duygusuyla Bodrum Tercüme ve Çeviri Bürosu’na emanet etmektedir.
Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte ve Bodrum’da
tercümeleriniz muayyen standartlara uygun olarak yerine getirilmektedir. Tercümesi yapılacak belgeleriniz, tarafımızdan teslim alınır ve tercüme departmanımıza bölümümüze iletilir. Tercüme departmanımızda başlangıçta hazırlamamışsa kurumuza hususi bir dil bilgisi düzenlemesi veya denetimi yapılır ve onayınıza takdim edilir. Çevirmenlerin belirleyeceği ve sizin de onaylayacağınız bir şekilde işin bitiş süresi kati kesin olarak tayin edilir. Çevirmen vasıtasıyla yapılmış olan tercüme, her türlü kusura karşı tekrar gözden geçirilir. Bu etapta tayin edilen kusurlar büsbütün düzeltilerek size son hali ile noksansız olarak teslim edilmek üzere hazırlanır. Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte ve Bodrumdaki tercüme, dizgi departmanımızda arzu ettiğniz en müsait şekilde, dizgisi, mizanpajı düzenlenmiş bir tarzda baskıya hazır hale getirilmektedir. Tercüme ve dizgisi, yeniden görsel olarak son denetimden geçirilir. Bütün tercümanlarımız yeminlidir. Tercümelerinizin Bodrumda noter onayı ile ilgili bütün prosedürler sizin adınıza tarafımızdan hazırlanıp yaptırılmaktadır. Hazır hale getirilmiş bütün tercümeler, meydana getirdiğimiz bilgi bankamızda müşteri verilerine, tarihe ve tercüme numarasına veya mevzusuna göre yedeklenerek saklanmaktadır.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Bürosu olarak tercümesini yerine getirdiğimiz lisanlardaki tercümeleriniz; tercüme edilen dillerdeki resmi dairelerinin resmi tasdik verdiği ve tanıdığı sertifika sahibi tercümanlarca, yerel ve kültürel motifleri, üslup ve ifadeleri çok iyi bilen ve yakından izleyen; mevzularda meslek erbabı olmuş şahıslarca, yaygın bir teknolojik donanımla yerine getirilmektedir. Tüm çevirilerimiz “özel alan çevirisi” kapsamında kıymetlendirmeye alınır. Hedef alınan dal ve bu dala ait bilgi bankamızda senelerdir terminolojilerden faydanılarak bilirkişi takım vasıtasıyla çeviri yapılır.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri, Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte ve Bodrumda bulunan en az 5 senelik tercüme geçmişi bulunan, tercüme işinde uzmanlık manasında ciddiye alan ve bu düzende mükemmel çalışmalar yapan tercümanlarla çalışmaktadır.

Tercüme edilmiş tekstler standart işlem olarak tercümenin mevzusuna göre hukuk, tıp, mali, ticari, ekonomi, genel vs. hususlarında özel eğitim görmüş, hem ana hem hedef lisanı çok iyi bilen, avukat, doktor, mühendis vb. dilbilgisel açıdan kontrol edilir. Bunun dışında yazı iki defa yeminli tercümanlarca redaksiyondan geçirilir ve en son olarak Türkçe dil bilirkişilerı aracılığıyla yazım nizamlarına uygunluğu test edilir.

Siz de, kendi branşında büyük başarılara imza atan, mesuliyet duygusunu en üst düzeyde yaşayan Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri’nden sürekliliği olan kurumsal dil hizmeti edinerek itimatlı ve nitelikli tercüme beklentilerinizi gerçeğe dönüştürün.

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +