Bodrumda Tekstil Tercümesi

Bodrumda Tekstil Alanında Tercüme Çeviri Hizmetleri

Bodrum Tercüme ve Çeviri Bürosu olarak tekstil branşında tercümeleriniz Tekstil Mühendisliği eğitimini görmüş ve bu branşta yüksek lisansı tamamlamış tercümanlarımız vasıtasıyla çevirildikten sonra birlikte çalıştığımız tercümanlar vasıtasıyla mesleki terim olarak tekrar incelenmekte, en son olarak akredisyona hakim yazım denetmenimiz vasıtasyıla redakte edilir. Bütün mesleki sözcüklerimiz, Sanayi Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu hususi sözlüğe göre (65000 özel terim) hazırlanmaktadır.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak kati bir hakikatlık ve mana kaybı olmaksızın tercüme edilmesi gerekli olan bu branştaki belgeler, ruhsat ve onay dokümanları, mevzu ile alakalı mühendis, akademisyen ve teknik eleman vs. gibi bu mevzuda deneyim kazanmış fakültelerinden mezun ve dil bilgisine hakim hakim çevirmenler vasıtasıyla yapılmaktadır. Yurdumuzda yabancı ülke münasebetlerin, ihracat ve ithalatın çoğaldığı en mühimiş branşlardan biri olan tekstil sektörünün tercümelerinde milletlerarası kulvarda hizmet veren birçok yurtiçi ve yurtdışı kuruluş iletişim dalındaki tercümelerinde Bodrum Tercüme ve Çeviri Ofisi tercih edilmektedir.

Bodrumda yanınız bize ulaştığında iletişim dalındaki çevirileriniz, birlikte çalıştığımız bilirkişi vasıtasıyla tetkik edildikten sonar özel ” tekstil mevzulu teknik tercümeler” grubunda sınıflandırılarak farklı bir süreç işlemi gerçekleştirerek noksansız ve doğru bir şekilde tercüme hizmeti sunduğumuz bütün dillerde talep etmeniz durumunda Bodrum Tercüme ve Çeviri Ofisi imzası ve kaşesi ile, Bodrumda noter yeminli tercüman vasıtasıyla tercüme edilerek tarafınıza gönderilmektedir. Tekstil Mühendisliği eğitimini almış tercümanlar tarafından çevirilerek dokümanlarımız mesleki terim olarak aktüel ve resmi olduğundan bütün şirktler tarafından kolayca kullanılabilir özelliktedir. Dünya devlerinin ve yurdumuzun bu branştaki en seçkin şirketlerinin Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleriyle iş ilişkisinin en mühim nedenlerinden biri de bu hizmettir.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri’nde bütün şirket, kurum ve kuruluşlara tekstil konulu teknik tercümelerde hususi referans indirimi uygulanılır.

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +