Bodrumda Otomotiv Alanında Tercüme

Bodrumda Otomotiv Alanında Tercüme Çeviri Hizmetleri

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte ve Bodrum’da otomotiv dalındaki tercümeleriniz, Otomotiv Mühendisliği eğitimini almış ve bu branşta yüksek lisansı tamamlamış tercümanlarımız vasıtasıyla çeviri yapıldıktan sonar bilirkişi vasıtasıyla mesleki terim olarak tekrar incelenmekte, en son olarak akredisyona hakim birlikte çalştığımız kişiler vasıtasıyla redakte edilir. Bütün mesleki sözcüklerimiz Sanayi Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu özel sözlüğe göre (65000 özel terim) düzenlenir. Bodrum Çevirive Tercüme Hizmetleri olarak kati bir hakikatlık ve mana kaybı olmaksızın tercüme edilmesi gerekli olan bu branştaki belgeler, ruhsat ve onay sertifikaları, mevzu ile alakalı mühendis, akademisyen ve teknik eleman vs. gibi bu mevzuda deneyim kazanmış fakültelerinden mezun ve dil bilgisine sahip çevirmenler vasıtasıyla yerine getirilmektedir. Yurdumuzda yurtdışı münsebetlerin, ihracat ve ithalatın çoğaldığı en mühim iş dallarından biri olan otomotiv iş kollarının tercümelerinde milletlerarası kulvarda hizmet veren birçok yurtiçi ve yurtdışı kuruluş iletişim dalında tercümelerinde Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri tercih edilmektedir.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri’ne yazınız bize ulaştığında iletişim dalındaki çevirileriniz, birlikte çalıştığımız deneyimli bilirkişi vasıtasıyla tetkik edildikten sonar özel ” otomotiv mevzulu teknik tercümeler” grubunda sınıflandırılarak farklı bir süreç yerine getirilerek noksnsız ve doğru bir şekilde çeviri hizmeti sunduğumuz bütün dillerde isteğiniz doğrultusunda Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri, imzası ve kaşesi ile, Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte ve Bodrum’da noter yeminli tercüman vasıtasıyla tercüme edilerek tarafınıza ulaştırılmaktadır. Otomotiv Mühendisliği eğitimini almış tercümanımız tarafından çevirilen dokümanlarımız mesleki terim olarak aktüel ve resmi olduğundan dolayı bütün şirketler tarafından kolayca kullanılabilir özelliktedir. Dünya devlerinin ve yurdumuzun bu daldaki en seçkin şirketlerinin Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleriyle iş ilişkisinin en mühim nedenlerinden biri de bu hizmettir. Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte ve Bodrumdaki kurumumuzda bütün şirket, kurum ve kuruluşlara otomotiv konulu teknik tercümelerde özel referans indirimi uygulanılır.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Bürosu, otomotiv branşı için seçkin bir çeviri sağlayıcısı olup, özgün yapımlı donatım üreticilerine, sağlayıcılara ve satıcılara çeviriyi rekabetçi bir kolaylığa tercüme edilen çözümler sunulmaktadır.

Mühendisler, teknikerler, satıcılar, sağlayıcılar ve müşteriler vasıyasıyla kullanılan ve otomotiv endüstrisindeki mekanik ve elektronik sistemleri, metot ve prosesleri izahat eden teknik belgeler bütün ticari dillere çevirilebilir. Bodrum Çeviri ve Tercüme Ofisi, kalite standartlarını muhafaza edilerek, çalışmaları vaktinde ulaştırmak amacıyla gereken tecrübeye ve performansa hakimdir.

Bodrumda Otomotiv alanındaki tercümelerinin içerdiği bazı genel hizmetler aşağıda gibidir :

Bodrumda Kataloglar tercümesi – Bodrumda Eğitim kitapçıkları tercümesi – Bodrumda Bakım kitapçıkları tercümesi – Bodrumda Diyagnostik kitapçıklar tercümesi –        Bodrumda Kullanım kılavuzları tercümesi – Bodrumda Teknik bültenler tercümesi – Bodrumda Garanti belgeleri tercümesi – Bodrumda CD-ROM’lar tercümesi – Bodrumda Elektronik veritabanı dosyaları tercümesi – Bodrumda Pazarlama broşürleri tercümesi – Bodrumda Kurumsal web siteleri tercümesi

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +