Bodrumda Kozmetik Çevirisi

Bodrumda Kozmetik Alanındaki Tercüme Çeviri Hizmetleri

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrum’da kozmetik sektöründeki tercümeleriniz Kozmetik Enstitüsü / Kimya Mühendisliği eğitimini almış ve bu branşta yüksek lisans eğitimini görmüş tercümanlarımız vasıtasıyla çevirildikten sonar bilirkişi vasıtasıyla mesleki terim olarak tekrar tetkik edilerek, en son olarak akredisyona hakim yazım denetmenimiz vasıtasıyla redakte edilir. Bütün mesleki sözcüğümüz Sanayi Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu özel sözlüğe göre (65000 özel terim) hazırlanmaktadır.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak kati bir doğruluk ve mana kaybı olmaksızın tercüme edilmesi gerekli olan bu branşındaki belgeler, ruhsat ve onay dokümanları, mevzu ile alakalı mühendis, akademisyen ve teknik eleman vs. gibi bu mevzuda deneyim kazanmış fakültelerinden mezun ve dil bilgisine sahip çevirmenler vasıtasıyla yapılmaktadır. Yurdumuzda yurtdışı münasebetlerin, ihracat ve ithalatın çoğaldığı en mühim iş kollarından biri olan kozmetik sektörünün tercümesinde milletlerarası kulvarda hizmet veren birçok yerli ve yabancı kuruluşlar iletişim branşındaki tercümelerinde Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri tercih edilmektedir.

Yazınız bize ulaştığında iletişim branşındaki çevirileriniz, bilirkişi vasıtasıyla tetkik edildikten sonar özel ” kozmetik konulu teknik tercümeler “grubuna ayırarak farklı bir süreç uygulanarak noksnasız ve doğru bir şekilde çeviri hizmeti sunduğumuz bütün dillerde istemeniz durumunda Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri imza ve kaşesi ile, Bodrumda noter yeminli tercüman vasıtasıyla tercüme edilerek tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kozmetik Mühendisliği eğitimini tamamlamış tercümanımız tarafından çevirilen dokümanlarımız mesleki terim olarak aktüel ve resmi olduklarından bütün şirketler tarafından kolayca kullanılabilir özelliktedir. Dünya devlerinin ve yurdumuzun bu branşdaki en mühim şirketlerinin Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleriyle iş münasebetinde olmanın en mühim nedenlerinden biri de bu uygulamadır. Kurumumuzda bütün şirket, kurum ve kuruluşlara kozmetik konulu teknik tercümelerde hususi referans indirimi uygulanılır.

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +