Bodrumda Katalog Tercümesi

Bodrumda Katalog ve Broşür Tercüme Çeviri Hizmetleri

Bodrum Tercüme ve Çeviri Bürosu olarak şirketinizin, kurumunuzun, katalog, broşür, el ilanı, kurumsal kimlik ile ilgili her türlü doküman ve evrağının çevirisiyle yurt dışına açılmanızda kolaylık sağlıyoruz. Hatırlatmak gerekirse, bir şirketinin milletlerarası iş dünyasına yayılmasının en mühim yollarından biriside yabancı dilde tanıtımıdır. Bodrum Tercüme ve Çeviri Bürosu olarak her hususta ticari, teknik, kullanım kılavuzları, katalog, el ilanı ve broşürlerinizin amaçlanan dile çevirileri mevzusunda bilirkişi ve tecrübeli çevirmenlerimiz vasıtasıyla sunduğumuz çeviri tercüme hizmetimizdir.

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, MumcularOrtakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte ve Bodrum’da kitap catalog ve broşürlerin, sayfa yapısını muhafaza edilecek tarzda çevirileri, yerleştirme muameleri, amaçlanan dile çevirinin yapılmasını istediğiniz, resimli, şekilli, catalog ve broşürleriniz, asıl ve özgün sayfadan tarayıcı ile tarayarak veya bize ileteceğiniz asıl – özgün PDF dosya kayıtlarından, birebir tercümeyi yapılıp, word veya PDF formatında kaydedilerek Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri olarak sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Kitap, katalog, el ilanı veya broşürleriniz, amaçlanan dile tercüme edildikten sonra matbaada düzenlenmesini düşünüyorsanız, yerleştirme ve grafik prosedürleri hususunda ayrıca hizmet vermekteyiz.

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +