Bodrumda Edebi Tercüme

Bodrumda Edebi ve Sanatsal Tercüme Çeviri Hizmetleri

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrumda her mevzuda edebi ve sanatsal muhtevalı yazılar, felsefi, şiir, turizm, resim, sanat, sanat tarihi, sergi, bale, spor, ülke, yöresel tanıtımlar ve buna yakın mevzulardaki çeviri hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Bodrum Çeviri ve Tercüme Bürosu olarak edebi ve sanatsal mevzulardaki çevirileriniz amaçlanan, bu mevzuda, tercübeli çevirmenlerimiz vasıtasıyla çevirilmektedir. Edebiyat, Sanatsal, Bilimsel v.b kapsayan metinlerinizi yahut bilgi ihtiyacını duyduğunuz metinlerin branşlarında deneyimli çevirmen ekibimizle birçok dilde çeviri hizmeti sunmaktayız.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri olarak edebi yazılar, roman, hikâye, şiir, resim, sanat, sanattarihi, tiyatro, sinema, sergi, bale konuluyazılar, deneme, makale çevirileri, haber yazıları, gazette kupürü tercümeleri vb. neticesinde bir doğruluk ve mana kaybı olmaksızın tercüme edilmesi gerekli olan belgeler, bu hususta oldukça deneyim kazanmış fakültelerinden mezun ve dilbilgisine sahip çevirmenler vasıtasıyla yerine getirilmektedir.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri olarak her türlü sanatsal ve edebi mevzudaki çevirileriniz amaçlanan dile, mevzusunda tecrübeli çevirmenlerimiz vasıtasıyla tercüme edilmektedir.

Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrumda yazınız bize ulaştığında edebiyat dalındaki çevirileriniz, bilirkişi tarafından tetkik edildikten sonar özel “edebi tercümeler” grubuna ayırarak farklı bir süreç uygulanarak noksansız ve doğru bir şekilde çeviri hizmeti sunduğumuz bütün dillerde istemeniz durumunda kurumumuz imza ve kaşesi ile, noter yeminli tercüman vasıtasıyla tercüme edilerek tarafınıza ulaştırılır.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri olarak bütün yayın evleri, şirket, kurum ve kuruluşlara, akademik kadroya, edebi tercümelerde hususi tavsiye indirimi uygulamaktan mutluluk duyarız.

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +