Bodrumda Denizcilik Tercüme Çeviri

Bodrumda Denizcilik Konulu Tercüme Çeviri Hizmetleri

Bodrum Tercüme ve Çeviri Bürosu olarak denizcilik branşındaki tercümeleriniz her biri başka branşında meslek erbabı ve en az 5 – 7 yıllık iş dalında tercüme deneyime sahip tercümanlara gönderilmektedir. Mütercim tercümanlık fakültelerinden mezun, eğitimini lisans ile tamamlamış tercümanlarımız vasıtasıyla çevirildikten sonar Gemi Mühendisliği ve Deniz Bilimleri Fakültesi mezunu, bütün teknik mesleki sözcüklere sahip bilirkişi veya meslek erbabı kişiler vasıtasıyla terminolojik olarak tekrardan incelenmekte, en son olara keski GMO denetim üyesi yazım denetmenimiz vasıtasıyla Sanayi Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu özel sözlüğe göre düzeltilmektedir.

Mana kaybı olmadan tercüme edilmesi gereken belgeler, bu hususta meslek erbabına ermiş ve dil bilgisine sahip Bodrum’daki çevirmenler vasıtasıyla yapılmaktadır. Denizcilik tercümelerinde kesinlikle iş alanında milletlerarası denizcilik sözcüklerinden faydalanılır, eşdeğer veya eşanlamlı sözcükler bu tercümelerde tercih edilmemektedir. Milletlerarası sularda muteber kısaltmalar da uygun şekilde çevirilir.

Yazınız bize ulaştığında genel branşdaki çevirileriniz, bilirkişi ve meslek erbabına ulaşmış kişiler vasıtasıyla tetkik edildikten sonar özel “denizcilik konulu tercümeler” grubuna ayırarak farklı bir süreç uygulanarak noksanız ve doğru şekilde çeviri hizmeti verdiğimiz bütün dillerde istemeniz durumda kurumumuz imza ve kaşesi ile, noter yeminli tercüman vasıtasıyla tercüme edilerek tarafınıza iletilir.

Gemi Mühendisliği ve Deniz Bilimleri Fakültesi mezunu tercümanımız tarafından tercüme edilen dokümanlarımız mesleki sözcük olarak aktüel ve resmi olduklarından dolayı bütün kuruluşlarca kolayca kullanılabilir vasıftadır. Dünya devlerinin, yurdumuzun ve Yalıkavak, Turgutreis, Kadıkalesi, Torba, Gümbet, Yalıçiftlik, Kızılağaç, Mumcular, Ortakent, Bitez, Konacık, Göltürkbükü, Gündoğan, Gümüşlükte, Bodrumda bu branştaki en önde gelen şirketlerinin kurumumuzla iş ilişkisinde olmanın en büyük nedenlerinden biri de bu uygulamadır.

Bodrum Çeviri ve Tercüme Hizmetleri’nin desteğiyle denizcilik konulu çeviri tercüme konusunda her türlü malumata ulaşabilir, yardım alabilirsiniz.

Bodrum Tercüme ve Çeviri Hizmetleri İletişim Bilgileri :
Artemis Eczanesi Arkası – Otogar Altı, Çarşı Mah. Çukurbahçe Sok. No: 47/2 B Blok 48400 – Bodrum

Telefon : 0538 882 53 07 – 0543 693 33 80 – 0252 319 16 16
Ayrıntılı bilgi için www.bodrumtranslation.com internet  sitemizi ziyaret edebilir ya da talebinizi en kısa zamanda cevaplamak için [email protected] adresine mesajınızı bırakabilirsiz.

Leave a comment

Tel: +90 (538) 882 53 07 whatsapp+90 (543) 693 33 80
+ +